308803-7552:176+76008

+2
Ответы (1)
  1. 15 ноября, 14:04
    0
    308803-7552:176+76008=3004752,1

    1) 7552:176=42,90

    2) 42,90+76008=76050,90

    3) 308803-76050,90=3004752,1