Фермер полыв 40 грядок, щостановыть 5/8 усих його грядок.

Скилькы грядок йому ще залышылося полыты

+1
Ответы (1)
  1. 4 января, 21:01
    0
    40 : 5 · 8 = 64 (гр.) - всего нужно прополоть

    64 - 40 = 24 (гр.) - осталось прополоть

    Ответ: 24 грядки.