Б) 62 697 - (2 449 * 7 + 4 524 : 3) =

+1
Ответы (1)
  1. 9 июня, 10:38
    +1
    1) 2449*7=17143

    2) 4524:3=1508

    3) 17143+1508=18651

    4) 62697-18651=44046