0,039*0,002

276,35*0,00001

48-11,324

13910:21,4

2,3*0,45

0,38048:0,0164

3,6*2,7

+5
Ответы (1)
  1. 13 мая, 14:02
    0
    0.039*0.002=0.000078

    276.35*0.00001 = = 0.0027635

    48-11.324=36.676

    13910:21.4=650

    2.3*0.45=1.035

    0.38048:0.0164=23.2

    3.6*2.7=9.72