Решите уравнение

1, 2x - (-0, 4x+2, 4y)

Если 3y-2x=-5

+3
Ответы (1)
  1. 3 мая, 06:02
    0
    1, 2x - (-0, 4x+2, 4y) = 1,2 х+0,4 х-2,4 у=1,6 х-2,4 у=-0,8 (3 у-2 х)

    если

    3y-2x=-5 то тогда - 0,8 (3 у-2 х) = - 0,8 * (-5) = 4