Вычислите: 3) 0,8 * (-125) * 0,5 * (-2) ;

+3
Ответы (1)
  1. 28 мая, 16:10
    0
    0,8 * (-125) * 0,5 * (-2) = 0,8*125*0,5*2=100*0,5*2=50*2=100