Периметр прямокутника 12,4 ст одна його сторона на 3,8 ст менша за другу знайдыть сторони та площу

+1
Ответы (1)
  1. 12 октября, 20:57
    0
    3.8*2=7.6

    12.4-7.6=4.8

    4.8/4=1.2

    2 стороны по 1.2

    и 2 стороны по 3.8+1.2=5