Одна сторона прямокутника доривнюе 54 см а сусидня сторона в 3 рази менша вид неи. Знайдить площу прямокутника

+4
Ответы (1)
  1. 11 июля, 19:43
    0
    одна сторона прямокутника 54 см

    54:3=18 см сусидня сторона

    S=a*b

    S = 54*18=972 см кв.