30-23,1: (5 7 дробь20-4 6 дробь 35

+5
Ответы (1)
  1. 27 мая, 23:45
    0
    1) 7 7/20-4 6/35=5 49/140-4 24/140=1 25/140=1 5/28

    2) 23 1/10:1 5/28=231/10*28/33=7/10*28/1=196/10=19,6

    3) 30-19,6=10,4