350042 : 7 + (10000-5715) : 5

+4
Ответы (2)
  1. 19 июля, 16:06
    0
    1) 350,042:7=50,006

    2) 10000-5715=4,285

    3) 4,285:5=857

    4) 857+50,006=50,863
  2. 19 июля, 17:18
    0
    10000-5717=4283

    350042:7=50006

    4283:5=856.6

    50006+856.6=50862.6