Спростить

- (х+у) + 25 х-30 у=

+3
Ответы (2)
  1. 29 декабря, 11:18
    0
    - (х+у) + 25 х-30 у=-х-у+25 х-30 у=24 х-31 у
  2. 29 декабря, 13:08
    0
    - (х+у) + 25 х-30 у

    -х-у+25 х-30 у

    24 х-31 у