0.8 * (-10) ^4 + 3 * (-10) ^3 + 78

+2
Ответы (1)
  1. 16 января, 09:13
    0
    0.8 * (-10) ^4 = - 8000

    3 * (-10) ^3 = - 3000

    -8000 + (-3000) + 78=-10922