64*14 - (804:12+701) + 324:54*23

+4
Ответы (1)
  1. 11 марта, 03:12
    0
    64*14 - (804:12+701) + 324:54*23=266

    1) 804:12=67

    2) 67+701=768

    3) 64*14=896

    4) 324:54=6

    5) 6*23=138

    6) 896-768=128

    7) 128+138=266