5 5/17 * (-4 8/15)

2 13/18 * (-3 3/14)

3 9/20: (-23/45)

2 4/33: (-2 37/55)

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 23:10
    0
    5 5/27*-48/15=-24

    2 13/18 * - 3 3/14 = - 8 3/4

    3 9/20:-23/45 = - 6 3/4

    2 4/33:-2 37/55=-50/63