Вычислите (3-2 5/9) : 1/12

+5
Ответы (1)
  1. 16 июля, 00:50
    0
    1) 3 - 2 5/9 = 4/9

    2) 4/9 : 1/12 = 4/9 * 12/1=16/3=5 1/3