довжина саду 40 м ширина на 16 м менше 1/3 саду займають яблука а решту фруктовы дерева яку полщу займають ыншы фруктовы дерева

+5
Ответы (1)
  1. 27 марта, 08:20
    0
    1) 40-16=24 м-ширина сада.

    2) 40*24=960 м2-площадь сада.

    3) 960:3*1=320 м2-занимают яблоки.

    4) 960-320=640 м2-занимают фруктовые деревья.