8.7∙1.9

0.8∙0.35

28.9:8.5

0.0105:0.07

+2
Ответы (2)
  1. 9 января, 13:24
    0
    8,7*1,9=16,53

    0,8*0,35=0,28

    28,9/8,5=3,4

    0,0105/0,07=0,15
  2. 9 января, 15:02
    0
    8,7*1,9=16,53

    0,8*0,35=0,28

    28,9:8,5=3,4

    0,0105:0,07 = 0,15