Tga-cosa если cosa=24/25

+5
Ответы (1)
  1. 21 марта, 11:36
    0
    Sina=+-√ (1-cos²a) = + - √ (1-576/625) = + - √ (49/625) = + - 7/25

    sina=-7/25 tga=sina/cosa=-7/25*25/24=-7/24

    -7/24-24/25 = - (175+576) / 600=-751/600

    sina=7/25 tga=sina/cosa=7/25*25/24=7/24

    7/24-24/25 = (175-576) / 600=-401/600