Решите

- (7-x) + (3x-14) =

- (x+4) - (2x-8) =

(21-a) - (20-2a) =

- (13+b) + (-b-13) =

2 * (3-x) - (8+x) =

-4 (y+5) + (12-y) =

- (7-x) + 4 (x-5) =

-9 (y-4) - (12+y) =

+2
Ответы (1)
  1. 14 мая, 11:03
    0
    - (7-х) + (3 х-14) = - 7+х+3 х-14=-21+4 х

    - (4+х) - (2 х-8) = - х-4-2 х+8=-3 х+4

    (21-а) - (20-2 а) = 21-а-20+2 а=1+а

    - (13+в) + (-в-13) = - 13-в-в-13=-26-2 в=26+2 в

    2 * (3-х) - (8+х) = 6-2 х - (8+х) = 6-2 х-8-х=-2-3 х

    -4 (у+5) + (12-у) = - 4 у-20+12-у=-5 у-8=5 у+8

    - (7-х) + 4 (х-5) = - 7+х+4 х-20=-27+5 х

    -9 (у-4) - (12+у) = - 9 у+36-12-у=-10 у+24