326*452: (8006-7998) - 384*736: (2745-2721) =

+5
Ответы (1)
  1. 24 июня, 13:43
    0
    8006-7998=8

    2745-2721=24

    326*452=147352

    147352:8=18419

    384*736=282624

    282624:24=11776

    18419-11776=6643

    Ответ: 6643