Система уравнения

х^2-6 ху+9 у^2=16 х

х - у=6

+4
Ответы (1)
  1. 5 марта, 17:15
    0
    X=6+y

    (6+y) ^2-6 (6+y) y+9y^2-16 * (6+y) = 0

    36+12y+y^2-36y-6y^2+9y^2-

    -96-16y=0