1/4 * (-2,8) + (-5,2) * 0,25

+3
Ответы (1)
  1. 13 июля, 10:42
    0
    1/4 * (-2,8) + (-5,2) * 0,25 = 1/4 * (-2,8) + (-5,2) * 1/4=1/4 (-2,8-5,2) = 1/4 * (-8) = - 2