Було 70 м, витратили на пошиття пидковдр - 15 м, наволочок-5 м. Залишилося?

+5
Ответы (1)
  1. 26 апреля, 12:00
    0
    1) 70-15=55 (м)

    2) 55-5=50 (м) - осталось

    Ответ: осталось 50 м