1/2,1/3,2/9,5/18 приведшие к знаменателю 36

+4
Ответы (1)
  1. 18 мая, 07:44
    0
    1/2 = 18/36

    1/3 = 12/36

    2/9 = 8/36

    5/18 = 10/36