534*58 - (78+45) + 467=?

+4
Ответы (1)
  1. 14 декабря, 12:26
    0
    534 х 58 - (78 + 45) + 467=31 316

    1) 78 + 45 = 123

    2) 534 х 58 = 30 972

    3) 30 972 - 123=30 849

    4) 30 849 + 467 = 31 316