Вычеслите 3/4+1; - 3/4-1; - 3/4+1; 3/4-1

+5
Ответы (1)
  1. 1 июля, 20:00
    0
    7/4=1.75

    -7/4 = - 1.75

    1/4=0.25

    -1/4 = - 0.25