4440*19-88200:90 еще (4635*85+65400) : 5

+1
Ответы (1)
  1. 27 мая, 07:46
    0
    1) 4440*19=84360

    2) 88200:90=980

    3) 84360-980=83380

    1) 4635*85=393975

    2) 393975+65400=459375

    3) 459375:5=91875