98=?+8 64=60+? 12-9+6? 13-6-4?80-20-60?100-10-40?

+4
Ответы (1)
  1. 18 января, 21:08
    0
    90+8=98

    64=60+4

    12-9+6=9

    13-6-4=11

    80-20-60=0

    100-10-40=50