11598*7:42*19 - (137+145) * 6

+4
Ответы (1)
  1. 20 июня, 22:19
    0
    1) 137+145=282

    2) 11598*7=81186

    3) 81186:42=1933

    4) 1933*19=36727

    5) 282*6=1692

    6) 36727-1692=35035.

    )))