20: (6 3 дробь11+1 8 дробь11) + (7 2 дробь5-5,8) : 5

+2
Ответы (1)
  1. 8 октября, 03:41
    0
    1) 6 3/11 + 1 8/11 = 7 11/11 = 8

    2) 7 2/5 - 5,8 = 7,4 - 5,8 = 1,6

    3) 20 : 8 = 2,5

    4) 1,6 : 5 = 0,32

    5) 2,5 + 0,32 = 2,82