Торт тура тендикти кур 3,7 жане 4 сандарынан

+2
Ответы (1)
  1. 26 марта, 11:15
    0
    3,7 + 4 = 7,4

    7,8 - 3,7 = 4

    3,7 * 4 = 14, 8

    14,8 : 3,7 = 4