3195:15 х24 - (16 х375 + (175-57) х106) решите

+3
Ответы (1)
  1. 3 июня, 07:44
    0
    175-57=118

    118*6=12508

    16*375=6000

    6000+12508=18508

    3195/15*24=5112

    5112-18508=-13 396