960:3=?, 780:6=?, 945-9*5:3=?, 600+6*7:2=?, (200+450) : 5=?, (720-120) : 3=?, 507+230+187=?, 367+178+264=?,

+4
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 05:55
    0
    960:3=320; 780:6=130;, 945-9*5:3=930; 600+6*7:2=621, (200+450) : 5=130, (720-120) : 3=300, 507+230+187=954, 367+178+264=809