Rfr htibnm Х: 4 = 2006 - 987

+4
Ответы (2)
  1. 14 октября, 10:20
    0
    Х: 4=2006-987 2006 х: 4=1019 - 987

    х=1019*4 1019 х=4076 - 987 4076:4=2006-987 1019=1019 1019
  2. 14 октября, 10:47
    0
    Х: 4 = 2006 - 987

    х: 4 = 1019

    х = 1019 * 4

    х = 4076