Математика 4 клас приклад 294:49 (754-598) * 5

+3
Ответы (1)
  1. 15 декабря, 00:18
    0
    1) 754 - 598 = 156

    2) 156 * 5 = 780

    3) 294 : 49 = 6

    4) 6 * 780 = 4680