Упростить выртжение. 3 а+17 + 3 а+13. Б) 24 а+47 а+53 а+76 а. В) 5· (*+3) + 2 х. Г) 6· (4-у) + 26

+5
Ответы (1)
  1. 12 февраля, 15:09
    0
    3 а+17+3 а+13=6 а и 30, 24 а+47 а+53 а+76 а=24 а+76 а+47 а+53 а=100 а, 5x+15++2 х=7 х и 15, 24-6 у+26=50 и - 6 у