Решите системы

система у-х = - 5

4 х+у=10

система - 2 х-0,8 у-1=0

-2 х+0,2=0

+4
Ответы (1)
  1. 6 мая, 11:52
    0
    У-х = - 5 y=x-5 y=x-5 y=x-5 y=x-5 y=3-5 y=-2

    4 х+у=10 4x+x-5=10 5x-5=10 5x=15 x=3 x=3 x=3