32:16*200+150:15

...

+3
Ответы (2)
  1. 10 мая, 20:10
    0
    1) 32/16=2

    2) 2*200=400

    3) 150/15=10

    4) 400+10=410

    32/16*200+150/15=410
  2. 10 мая, 20:27
    0
    32/16=2

    2*200=400

    150/15=10

    400+10=410

    ответ 410