В зоопарку мавпи з'идають 60 кг фруктив и овочив. З них 33% бананы, 27% морквы, решта - яблука. Скильки кг яблук?

+4
Ответы (1)
  1. 23 мая, 19:13
    0
    Всего 60 кг

    бананы 33% = 0,33*60=19,8 кг

    морква 27%=0,27*60=16,2 кг

    яблок остальные 60-19,8-16,2=24 кг