Мектеп асханасы аптасына 110 кг картоп, одан 20 кг кем сабиз жане картоптан 10 есе кем пияз жумсайды. 14 кунде асхана канша коконис жумсайды?

+4
Ответы (1)
  1. 27 января, 11:11
    0
    Аптасына: картоп-110 кг

    сабиз-110-20=90 кг

    пияз-110/10=11 кг

    2 * (110+90+11) = 422 кг

    жауабы: 14 кунде 422 кг