1) 3/5 * 10/21. 2). 3/5 * 1 2/3 3) 15/16 * 8/9. 4) 3 1/2 * 1 3/8

+4
Ответы (2)
  1. 30 ноября, 17:36
    0
    1) 3/5 * 10/21 = 1/1 * 2/7 = 2/7
  2. 30 ноября, 20:29
    0
    1) 2/7 2) 1 3) 5/6 4) 5 11/16