2y²+13, если y=6; 8; 9;

100

+5
Ответы (1)
  1. 25 июня, 04:38
    0
    2 у^2+13 y=6.8.9.100

    2*6^2+13=2*36+13=72+13=85

    2*8^2+13=2*64+13=141

    2*9^2+13=2*81+13=175

    2*100^2+13=2*10000+13=20013