Самолет за 4 ч прллетел 3400 км сколько за 7 ч пролетит

+3
Ответы (2)
  1. 23 марта, 13:51
    0
    1) 3400/4=850

    2) 850*7=5950 (км) - за 7 ч
  2. 23 марта, 14:38
    0
    3400:4=850 км самолет пролетел за 1 час

    850*7=5950 км пролетит самолет за 7 часов