А) (1,704:0,8-1,73) * 7,16-2,64

+2
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 00:40
    0
    1) 1,704/0,8=2,13

    2) 2,13-1,73=0,4

    3) 0,4*7,16=2,864

    4) 2,864-2,64=0,224