Решите на множестве Z уравнения а) x+70=-100. б) y+8=2000. в) z+29=-718

+5
Ответы (2)
  1. 6 июня, 01:08
    +1
    X=100-70

    x=30

    б) y=2000-8

    y=1992

    в) z=718-29

    z=689
  2. 6 июня, 02:34
    0
    1) 30 2) 1998 3) 689 понял