Выполните действия (8/11+3/22) : 5/11; 17/36: (7/12-5/9) ; 19/24: (3/16+5/24)

+2
Ответы (1)
  1. 17 января, 09:50
    0
    (8/11 + 3/22) : 5/11 = (16/22 + 3/22) : 5/11 = 19/22 x 11/5 = 19/10 = 1 9/10. 17/36 : (7/12 - 5/9) = 17/36 : (21/36 - 20/36) = 17/36 : 1/36 = 17/36 x 36/1 = 17. 19/24 : (3/16 + 5/24) = 18/24 : (9/48 + 10/48) = 18/24 : 19/48 = 18/24 x 48/19 = 36/19 = 1 17/19.