Как решить 75+45+65+85+95+75+15+25+35/10*87/13=?

+4
Ответы (1)
  1. 31 мая, 06:26
    0
    35/10=3,5

    3,5*87=304,5

    304,5/13=23,42

    75+45=120

    120+65=185

    185+85=270

    270+95=365

    365+75=440

    440+15=455

    455+25=480

    480+23,42=503,42