2/3 * (-3.2) + 5/6 * (-3.2) - 2 * (-3.2)

+5
Ответы (1)
  1. 10 февраля, 21:58
    0
    (-3,2) * (2/3+5/6-2) = (-3,2) * (4/6+5/6-12/6) = (-3,2) * (-1/2) = (-3,2) * (-0,5) = 1,6