Решите систему уравнений 2 (3 х-у) = 2 х-3 (1+у) 23+4 у=10 - (х-2 у)

+2
Ответы (1)
  1. 8 августа, 06:34
    0
    {6 х-2 у=2 х-3-3 у

    {23+4 у=10-х+2 у

    {6 х-2 х-2 у+3 у=-3

    {4 у-2 у+х=-23+10

    {4 х+у=-3 / - 2

    {2 у+х=-13

    {-8 х-2 у=6

    {2 у+х=-13

    -7 х=-7

    х=1

    2 у+1=-13

    2 у=-13-1

    2 у=-14

    у=-7