53120 + (8354-752*3-479) =

+3
Ответы (2)
  1. 7 марта, 06:10
    0
    1) 752*3 = 2256

    2) 8354-2256=6098

    3) 6098-479=5619

    4) 53120+5619=58739
  2. 7 марта, 07:07
    0
    1) 8354*3=25062-479=24583+53120=77703